04136342375
جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید
ثبت سفارش

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی در 5 فروشگاه معتبر ایرانی و خارجی

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی یکی از ملاک های انتخاب مردم محسوب میشه و من چند وقتی بود که می خواستم به یه طریقی اطلاعات مفیدی رو خدمتتون ارائه بدم که امروز بعد از یک هفته تحقیق و جستجو این مطلب رو می خوام باهاتون به اشتراک بزارم.
اول از همه سایت های معروف خارجی رو با همدیگه بررسی میکنیم بعدش سایت های معروف ایرانی و در آخر هم قیمت پوستر دیواری سه بعدی در سایت خودمون رو خدمتتون عرض میکنم.


سایت آمازون


این سایت در سال 1994 در شهر سیاتل آمریکا راه اندازی شده و رشد خیلی سریعی داشته و دیگه میشه گفت تقریبا همه چیز در داخل سایت آمازون پیدا میشه از جمله کاغذ دیواری

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی در آمازون
قیمت کاغذ دیواری سه بعدی در آمازون


همونطور که در تصویر هم مشخصه قیمت هر متر مربع کاغذ دیواری سه بعدی در سایت آمازون برای طرحی که ما انتخاب کردیم حدودا هفت و نیم دلار هست. به این صورت که یک طرح از قبل چاپ شده با ابعاد مشخشِ ۱۰۰ اینچ ارتفاع و ۱۴۴ اینچ طول حدوداً ۷۰ دلار قیمت خورده که با یه ضرب و تقسیم ساده قیمت هر متر مربع به دست میاد.


سایت علی بابا


سایت بعدی که می خواهیم بررسی کنیم سایت علی بابا هست . این سایت که مقر اون در شهر پکن چین قرار داره از سال 1999 شروع به فعالیت کرده و الان تراکنش های مالی بسیار بالایی رو به خودش اختصاص میده.

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی در سایت علی بابا
قیمت کاغذ دیواری سه بعدی در سایت علی بابا


همونطور که ملاحظه می کنید قیمت هر متر مربع پوستر سه بعدی در سایت علی بابا سیزده و نیم دلار اعلام شده. البته قیمت های کمتر و بیشتر از این هم شاید بشه داخل سایت پیدا کرد ولی اکثرا این محدوده قیمتی برای کاغذ دیواری سه بعدی به چشم میخوره


سایت ebay


سایت بعدی و آخرین سایت خارجی که می خواهیم بررسی کنیم سایت ebay هست که دفتر کار مرکزی این کمپانی در شهر سان خوزه کالیفرنیا در ایالات متحده قرار داره و موسس این فروشگاه بین المللی یه شخص ایرانی به اسم پیر امیدیار هست و قیمت کاغذ دیواری سه بعدی رو حدود ۱۷ دلار برای هر متر مربع اعلام کرده. در این فروشگاه هم قیمت های متفاوتی برای پوستر سه بعدی میتونه وجود داشته باشه ولی قیمت غالب همین حدودا هستش.

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی در سایت eBay
قیمت کاغذ دیواری سه بعدی در سایت eBay

با دیدن قیمت کاغذ دیواری در سایت های خارجی و اینکه چقدر قیمت های بالایی دارن شاید اولین چیزی که به ذهن هر کسی برسه این باشه که جنس اونا خیلی بهتر از جنس های موجود در ایرانه ولی نکته دقیقا همینجاست ؛ موردی که حتی بیشتر از قیمت کاغذ دیواری در این سایتها توجه رو به خودش جلب میکنه نتایج حاصله برای جستجوی عبارت « کاغذ دیواری سه بعدی » هست
که اکثرا به کاغذ دیواری های با جنس کاغذ نانوون ختم میشه و مشخص میکنه که در دنیا شاید بیشتر از همه از کاغذ نان وون استفاده میشه و این جنس خیلی طرفدار داره . علتش هم کیفیت مثال زدنی این جنس کاغذ دیواری هم از نظر کیفیت چاپ و هم کیفیت نصب هست
خوشبختانه ما هم از این قافله عقب نموندیم و سعی کردیم بهترین هارو تقدیم هموطنانمون بکنیم. یعنی چاپ پوستر روی کاغذ نانوون
پس با خیال راحت از پوستر های سه بعدی شرکت ما و سایر همکارانمون استفاده کنید و لذت ببرید. این تضمین رو هم بنده بعنوان عضو کوچکی از جامعه صنعت چاپ پوستر خدمت عزیزان میدم که دستگاه های چاپ کاغذ دیواری سه بعدی موجود در کشورمون جزو بهترین های این صنعته و فقط تفاوت در نوع جنس کاغذ مورد استفاده هست که نتیجه کار شرکت ها رو متفاوت میکنه. البته قطعا اشاره صحبت من به همکار نماهایی نیست که متاسفانه با دستگاه بنر اقدام به چاپ کاغذ دیواری میکنن و کالای بی کیفیت رو با قیمت های پایین تر ولی سود خیلی بیشتر به مشتریانشون ارائه میدن
اینجاست که باید یاد اون ضرب المثل معروف بیافتیم که میگن « آنقدر ثروتمند نیستم که جنس ارزان بخرم » بخصوص در مورد کاغذ دیواری سه بعدی ؛ علتش هم اینه که معمولا برای هر واحد مسکونی بیشترین مقدار سفارش پوستر دیواری حداکثر ۳۰ متره ( البته استثنا هم داریم ) که حالا اگه بعنوان مثال متری بیست هزار تومن کمتر هزینه کنیم قطعا اون اتفاق خوبه نمی افته و چه بسا که پشیمون هم بشیم.


قیمت کاغذ دیواری سه بعدی در سایت های ایرانی


اما میرسیم به قیمت کاغذ دیواری در سایت ها و فروشگاههای داخلی
برای این قسمت یکم دستمون بسته است و به خاطر حساسیت هایی که وجود داره نمیشه فروشگاههای مختلفی رو بررسی کرد بنابراین فقط به قیمت های دیجی کالا بسنده می کنیم که البته به نظر کافی هم هست و در آخر قیمت های سایت خودمون رو خدمتتون عرض می کنم.


دیجی کالا


خب به احتمال زیاد همه با سایت دیجی کالا آشنا هستین ولی باز یه مقدمه خیلی خلاصه درباره این سایت می نویسم

بزرگترین فروشگاه اینترنتی ایران از دید عموم مردمه که از سال 1385 توسط دو برادر دوقلو به اسم های حمید و سعید محمدی راه اندازی شد و الان که این مطلب رو آماده میکنم نزدیک به 14 ساله که سایت دیجی کالا بصورت مداوم فعالیت میکنه و البته در ابتدای کار مانند همه فروشگاه های اینترنتی بسیار ساده و جمع و جور بوده و با محصولات خیلی کم فعالیت خودش رو شروع کرده اما الان جزو موفق ترین های حوزه خودش محسوب میشه
قبل از هر چیز یه نکته ای رو یادآوری کنم و اونم اینکه قیمت های اجناس مختلف در دیجی کالا و البته کلا در کشورمون روزانه تغییر میکنه و قیمت کاغذ دیواری در سایت دیجی کالا هم از این قاعده مستثنا نیست ولی ما قیمت امروز رو که من در خدمتتون هستم ملاک قرار میدیم.

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی در دیجی کالا
قیمت پوستر سه بعدی در دیجی کالا
قیمت کاغذ دیواری در دیجی کالا
قیمت کاغذ دیواری سه بعدی در دیجی کالا


مثل سایت های خارجی قیمت های مختلفی برای پوستر دیواری سه بعدی در دیجی کالا ثبت شده ولی در حالت کلی قیمت پوستر سه بعدی در دیجی کالا به ازای هر متر مربع از ۵۵ هزار تومن شروع شده تا ۹۲ هزار تومن که البته مثل همه سایت های فروشگاهی به خاطر مسائل انبارداری و غیره و اینکه که به عنوان واسطه عمل می کنند ( یعنی خودشون کارگاه چاپ پوستر ندارند ) به صورت ابعاد مشخص از قبل چاپ شده به مشتریان ارائه می شه.
حتما اینم میدونید که سود فروش محصولات دیجی کالا و بقیه فروشگاه های ایرانی فقط مختص گردانندگان اونها نیست و محصولات به صورت همکاری در فروش ارائه میشه یعنی از خرید پوستر و کاغذ دیواری سه بعدی از سایت دیجی کالا و بقیه فروشگاه ها که خودشون تولیدی نیستن و فقط در امر فروش فعالیت میکنن ؛ چندین نفر یا شرکت ذینفع هستند و حداقل کارگاهی که پوستر سه بعدی رو چاپ کرده بعلاوه ی یک واسطه که همکاری در فروش انجام داده و خود دیجیکالا باید از فروش محصولات سود بکنن بنابراین دیگه قضیه رو بیشتر از این ادامه نمیدم و فکر میکنم به اندازه کافی در مورد این مسئله شفاف سازی شد.
در نهایت میرسیم به قسمت شیرین داستان یعنی قیمت پوستر سه بعدی در سایت خودمون


کاغذ دیواری سه بعدی نقره


در نهایت می رسیم به خودمون که فعالیتمون رو از سال 1395 توسعه دادیم و خط تولید چاپ پوستر دیواری سه بعدی رو به مجموعه مون اضافه کردیم و به لطف پروردگار و استفاده از تکنولوژی روز دنیا و نیروی کار متخصص و متعهد تونستیم جایگاه خودمون رو در بازار دکوراسیون داخلی ایران بیش از پیش تثبیت کنیم . البته همچنان فعالیتمون رو در باقی زمینه های دکوراسیون داخلی مثل کاغذ دیواری رولی و … با قوت مضاعف ادامه میدیم .

کاغذ دیواری سه بعدی نقره
کاغذ دیواری سه بعدی نقره


ما چهار نوع کاغذ دیواری سه بعدی مختلف رو چاپ میکنیم و به مشتریانمون ارائه میدیم

 • کاغذ دیواری سه بعدی ایرانی ۴۵ هزار تومان
 • کاغذ دیواری سه بعدی چینی ۶۸ هزار تومان
 • کاغذ دیواری سه بعدی نانوون ۸۰ هزار تومان
 • کاغذ دیواری سه بعدی کره ای ۹۵ هزار تومان


پیشنهادمون هم به اکثر قریب به اتفاق مشتریان پوستر سه بعدی نانوون هست و کاغذ دیواری کره ای فقط ضخامت بیشتری نسبت به کاغذ دیواری نانوون داره که فقط برای مکانهای بسیار خاص و یا با زیرکاری مورد دار پیشنهاد میشه . این تضمین رو هم به مشتریان میدیم که اگه سفارشتون از جنس پوستر سه بعدی نان وون و کاغذدیواری کره ای باشه ، کیفیت کار تحویلی از نظر رنگ بندی و شفافیت و کیفیت نصب کاغذ دیواری دقیقا عین طرحی خواهد بود که در گوشی یا کامپیوتر می بینید .
خب دوستان ؛ صحبتم در مورد قیمت انواع کاغذ دیواری ها تقریبا تموم شده و در ادامه چند جمله ای هم در خصوص بدیهیات دکوراسیون داخلی خدمتتون عرض میکنم و یه کم هم از شرکتمون تعریف و تمجید میکنم و دیگه بیشتر از این وقتتون رو نمیگیرم


کاغذ دیواری سه بعدی تجربه ای جدید و ماندگار


کاغذ دیواری سه بعدی از معدود ایده هایی هستش که در زمینه دکوراسیون داخلی منزل واقعا تحول آفرین بوده و
موسسه چاپ پوستر سه بعدی نقره هم مفتخره که تونسته پا به پای پیشرفت تکنولوژی ؛ حرکت رو به رشدی رو طی کنه
و در زمینه چاپ کاغذدیواری سه بعدی حرفی برای گفتن داشته باشه
وجه تمایز اصلی ما هم استفاده از متریال های درجه یک از جمله کاغذ نان وون ( NON WOVEN )و جوهر بدون بو و سازگار با محیط زیسته
ما سعی مون بر این بوده که طرح های متنوعی رو برای جلب رضایت مشتریانمون گردآوری کنیم و همه تلاشمون برای اینه که ما رو در خلق لحظات خوش زندگیتون شریک کنید


پوستر سه بعدی و پوستر سقفی رو بهتر بشناسیم


زیبایی منحصر به فرد کاغذ دیواری سه بعدی و پوستر سقفی به قدری خیره کننده اس که هر کسی با یه کم ذوق هنری شیفته اونا میشه علتش هم در جان بخشی به فضای خانه و محیط کار هست به عبارت دیگه پوستر سه بعدی یه متد جدید در چیدمان دکوراسیون داخلی خانه و شرکت هاست که به خاطر داشتن خطای دید و حالت سه بعدی ؛ استفاده از اون برای اکثر خانه های امروزی بسیار کاربردی به نظر میرسه و فضای خونه رو بزرگتر و پویا تر نشون میده و در تمام فضاهای خانه مثل اتاق کودک ، اتاق خواب ، پشت تلویزیون ، پذیرایی و… میشه از اون استفاده کرد و به محیط زیبایی بیشتری داد. علاوه بر محیط خانه میشه در محیط های اداری ، آموزشی و تفریحی و … از اون بهره برد .

پوستر سه بعدی
پوستر سه بعدی
پوستر سقفی
پوستر سقفی

در خیلی از خونه های امروزی که توو شهرهای کوچیک و بزرگ ساخته شده ؛ کمبود منظره طبیعی و چشم انداز مناسب شدیدا احساس میشه که با استفاده از پوستر دیواری سه بعدی میتونیم تا حدی این کمبود را جبران کنیم .یعنی بیایم طرح های طبیعت زیبا و حیوانات رو که باعث شادابی و طراوت محل سکونت میشه برای یکی دو تا از دیوار ها انتخاب کنیم و ازشون لذت ببریم.

پوستر سه بعدی منظره
پوستر سه بعدی منظره


در حالت کلی میتونیم بگیم که برای داشتن یک پذیرایی شیک و مدرن و یا یه خونه ی زیبا استفاده از پوستر دیواری سفارشی و خاص و در عین حال با قیمت مناسب و کیفیت بالا گزینه مناسبی هست. برا همین شدیدا استقبال از کاغذ دیواری های 3بعدی و پوستری بیشتر شده و جایگزین خیلی مناسبی برای گچ کاری و رنگ کاری محسوب میشه. اینم تا یادم نرفته بگم که برای نصب کاغذ دیواری سه بعدی و رولی نیاز به تخریب نداریم.

حتی از نظر روانشناسی هم استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی در دکوراسیون منزل خیلی ایده آله و به خاطر خاصیت سه بعدی که داره میزان فعالیت مغزی رو به مراتب بیشتر میکنه به عبارت دیگه به شادابی مغز و ذهن کمک میکنه و تاثیر خیلی مطلوبی روی افراد داره ، بهترین مثالی که برای این مورد به ذهنم میرسه تماشای فیلم های سه بعدی هست.
حالا تصور کنید که سرتاسر دیوار اتاقتون تصویر یکی از بازیگران یا افراد مورد علاقه تون باشه ، چه حسی بهتون دست میده ؟! حتی فراتر از اون؛ اگه دیوار اتاق فرزند دلبندتون؛ با چهره دوست داشتنی اش تزئین شده باشه چطور؟! شگفت انگیزه نه؟!!! پس پیشنهاد میکنم دکوراسیون اتاق خواب ، اتاق عروس ، اتاق کودک دخترانه و پسرانه و حتی سقف اتاق ها رو از این زیبایی محروم نکنید .


شاید این سوال براتون پیش بیاد که تفاوت کاغذ دیواری رولی و پوستری چیه ؟


باید خدمتتون عرض کنم که با پوستر دیواری میتونید طرح دلخواه رو با اندازه دلخواه روی دیوار خانه یا محل کارتون داشته باشید اما کاغذ دیواری های معمولی یا همون کاغذدیواری رولی یه تعداد طرح تکرار شونده و محدود هست که بصورت رولی باید تهیه بشه و طبق تجربه حدود 15 درصد پرتی داره. البته منظورم از کلمات تکرارشونده و پانزده درصد پرتی بدگویی یا تعریف نیست و اصولا برای زیبایی حداکثری هر خونه ای نیاز به ترکیب کاغذ دیواری سه بعدی و کاغذ دیواری رولی داریم و اگه کل اتاق رو پوستر اجرا کنیم قطعا تجربه خوبی نخواهد بود.

کاغذ دیواری رولی
کاغذ دیواری رولی


سبک ها و جاهای استفاده پوستر دیواری


پوستر سه بعدی فانتزی : برای مهد کودک ها ، پیش دبستانی ها ، آموزشگاه های کودکان ، مدارس ابتدایی ، مراکز فرهنگی ، اتاق خواب کودک و هرجایی که کودکان در اون محل رفت و آمد دارند مناسبه
پوستر سه بعدی مدرن : در آرایشگاه ها ، فروشگاه ها ، گالری های هنری ، مزون ها و به طور کلی برای خیلی از شغل های هنری و جدید توصیه میشه
پوستر سه بعدی کلاسیک : یکی از پرطرفدارترین انواع پوستر ؛ پوستر های طرح کلاسیک هست . این سبک از کاغذ دیواری با اکثر دکوراسیون های مورد استفاده در محیط های مختلف هماهنگی داره ولی معمولا مخاطب این طرح ها جوانان هستند.
پوستر دیواری تبلیغاتی : اگه کسب و کار یا شرکتی دارید ؛ پوستر دیواری تبلیغاتی رو به عنوان یکی از بهترین گزینه های طراحی دکوراسیون محل کار در نظر داشته باشید ؛ به این شکل که یه تصویر از لوگو شرکت ؛ محصولات یا کار خودتون رو روی پوستر چاپ کنید و توو محیط کار نصب کنید .

 • یکی دیگه از موارد استفاده پوستر دیواری سه بعدی پوستر دیواری پذیرایی هست که در مطلب بعدی یه کم درباره اش میخوایم صحبت کنیم

کاغذ دیواری محل کار
کاغذ دیواری محل کار


کاغذ دیواری مخصوص پذیرایی


اگه بخوام راحت تر منظورم رو از کاغذ دیواری مخصوص پذیرایی خدمتتون عرض کنم باید بگم کاغذ دیواری ای که شکیل تر، جذاب تر، خاص تر و شاید حتی گران تر از کاغذ دیواری اتاق خواب ؛ اتاق نشیمن ؛ اتاق کودک و کلا هر مکانی که کمتر در معرض دید قرار داره ( این میشه یه تعریف خودمونی از کاغذ دیواری پذیرایی )
سالن پذیرایی یکی از پر اهمیت ترین قسمت های خونه در مقایسه با جاهای دیگه هست و مطمئنا زیبایی اتاق پذیرایی نشانگر شخصیت و سلیقه ی صاحب خونه اس و معمولا اولین جایی که دیده میشه سالن پذیرایی شماست ؛ پس کاغذ دیواری این بخش از خونه باید با دقت بیشتری انتخاب بشه
انتخاب کاغذ دیواری مخصوص سالن پذیرایی بستگی به دکوراسیون منزل و چیدمان بقیه وسایل داره و البته سلیقه شخصی هر فرد هم جزو مهمترین هاست ولی در درجه اول باید به سبک و رنگ آمیزی لوازم اصلی دکوراسیون منزل مثل مبلمان ؛ فرش ها ؛ کابینت و کمد دیواری ها و … که قراره تا سالها حضور داشته باشن توجه کنیم.
یکی از بهترین مکان ها برای استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی سالن پذیرایی هست که طرح های زیاد و متنوعی برای پذیرایی وجود داره و میتونید به راحتی از بین اونها بهترین و مناسب ترین طرح کاغذ دیواری رو انتخاب و اجرا کنید .

کاغذ دیواری سه بعدی پذیرایی
کاغذ دیواری سه بعدی پذیرایی

مطلب آخر هم این که حتما یادتون باشه نباید در استفاده از طرح های سه بعدی زیاده روی بکنید چون اگه همه جا سه بعدی اجرا بشه خیلی زود جذابیت خودش رو از دست میده و دیگه مثل روزهای اول چشم نواز نخواهند بود . به عبارت بهتر از هر اتاق یک و یا حداکثر دو دیوار رو پوستر سه بعدی اجرا کنید.
خسته نباشید میگم به عزیزانی که وقت ارزشمندشون رو صرف خوندن این مطلب کردن؛ امیدوارم که اطلاعات مفیدی رو تقدیم حضورتون کرده باشم
آرزوی بهترین ها رو برای تک تک عزیزان دارم.

نظرات کاربران

منتظر نظرات و پیشنهادات شما کاربران گرامی هستیم


 1. کریم دستیاری گفت:

  سلام مطالبتون خیلی عالیه واقعا دستتون درد نکنه

 2. کریم دستیاری گفت:

  احسنت